قابل توجه داوطلبین ورود به حوزه سال تحصیلی 91-92؛ راهنمای جذب و گزینش


شرایط و مدارک لازم:
1- شرکت در آزمون ورودی سال تحصیلی 91-92 حوزه و قبولی در آن
2- داشتن اولویت پذیرش در استان
3- تطبیق اظهارات ثبت شده در ثبت نام اینترنتی با مدارک ارائه شده
4- 2 قطعه عکس 3*4
5- دو دوره کپی از تمام صفحات شناسنامه با ارائه اصل آن
6- دو دوره کپی (پشت و رو) از کارت ملی با ارائه اصل آن
7- کپی آخرین مدرک تحصیلی و کارنامه تحصیلی با ارائه اصل آن
8- کپی مدرک یا کارنامه تحصیلی که معدل آن را در ثبت‌نام اینترنتی لحاظ نموده است با ارائه اصل آن
9- تائید اخلاقی از دو نفر روحانی
10- ارائه کپی پایان خدمت یا معافیت دائم یا معافیت تحصیلی و اصل آن برای متولدین قبل از سال 1373 لازم است. در صورت داشتن دفترچه اعزام به خدمت باید دفترچه بدون مهر غیبت و اضافه خدمت باشد و تاریخ اعزام آن نیز بعد از 1391,06,16 باشد
11- تکمیل فرم پذیرش و بررسی پزشکی و پرسش‌نامه‌ها (قبل از جلسه مصاحبه)
12- ارائه مدارک استفاده از امتیازات در ثبت‌نام اینترنتی
13- داوطلبانی که قبول شده‌اند؛ جهت اخذ نوبت مصاحبه با هماهنگی مدیران استانی، از طریق سایت معاونت آموزش از تاریخ 1391,04,01 الی 1391,04,15 اقدام نمایند.

تذکرات:
* برای کسانی که در ثبت نام و آزمون شرکت نکردند و نام آن‌ها در لیست قبولی مدارس علمیه استان نیست و کسانی که مدارکشان ناقص است پرونده تشکیل نمی‌شود.
* برای افرادی که اظهارات ثبت شده اینترنتی آنان با مدارک ارائه شده مطابقت نداشته باشد به خصوص اگر معدل ثبت شده در اینترنت از معدل واقعی آنان بیشتر باشد، و یا مدارک مناسب امتیازات استفاده شده، که موثر در پذیرش داوطلب بوده را نتواند ارائه نماید، پرونده تشکیل نمی‌شود.
* به داوطلبانی کد تحصیل داده می‌شود که مراحل پذیرش و گزینش را بر اساس دستورالعمل گزینش سال تحصیلی 91-92 بگذرانند و نام آن‌ها در لیست مدیریت استانی باشد.
تبصره: دانشجویان انصرافی که دارای کارت پایان خدمت یا معافیت دائم نیستند، در صورتی که همزمان با تحصیل در دانشگاه در یکی از حوزه‌های علمیه حداقل به مدت یک سال به صورت پاره وقت تحصیل نموده و گواهی آن را داشته باشند مجاز به ثبت‌نام خواهند بود.
* دانشجویان متقاضی لازم است پس از آنکه مراحل پذیرش و گزینش آنان در حوزه به اتمام رسید، انصراف قطعی از تحصیل دانشگاهی داده و گواهی آن را با تسویه حساب از دانشگاه ارائه نمایند.
* تمامی داوطلبان جهت فعال شدن پرونده اینترنتی شان (جهت ثبت نتایج فرایند گزینش) موظفند به نشانی اینترنتی www.howzehtehran.ir مراجعه و در قسمت نوبت دهی مصاحبه ثبت نام نمایند و تبعات ناشی از عدم اخذ نوبت مصاحبه اینترنتی بر عهده خود داوطلب می‌باشد.
* آن عده از داوطلبانی که مدرسه محل قبولیشان مدیریت استان تهران معرفی شده است می‌توانند با مراجعه به واحد جذب و پذیرش معاونت آموزش استان تهران (آقای شکاری) جهت معرفی به مدرسه مورد نظر اقدام نمایند.
* انجام مصاحبه در مدارس، منوط به تکمیل پرونده می‌باشد و در غیر این صورت مصاحبه به عمل نمی‌آید.
داوطلبین قبول شده در مصاحبه ورودی برای انجام ادامه فرایند جذب و گزینش حتما باید با مشخصات خود را ثبت نمایند. فرم ثبت مشخصات
- جهت پاسخگویی درباره نحوه انجام مصاحبه و گزینش همه روزه (به غیر از ایام تعطیل) از ساعت 8 صبح الی 11:30 با شماره 77488906 داخلی 507 تماس حاصل نمایید.
- جهت پاسخگویی درباره امور مربوط به انتخاب مدرسه یا انتقال به مدرسه جدید همه روزه (به غیر از ایام تعطیل‌) از ساعت 8 صبح الی 11:30 با شماره 77488906 داخلی 104 (آقای شکاری) تماس حاصل نمایید.
1391-4-13