مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی شورای نهادهای حوزوی استان در محل سازمان تبلیغات اسلامی صورت گرفت: نهمین نشست شورای نهادهای حوزوی استان تهران برگزار شد

.:: در محل سازمان تبلیغات اسلامی صورت گرفت: نهمین نشست شورای نهادهای حوزوی استان تهران برگزار شد ::.

تاريخ خبر : 1396/12/13
نهمین نشست هم اندیشی شورای نهادهای حوزوی استان تهران با حضور اکثریت اعضاء در محل سازمان تبلیغات اسلامی استان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه تهران، در ابتدای این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین نوری‌زاد مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران ضمن ارائه‌ی گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته، به بیان موضوع جلسه پرداخت و مسئولین نهادهای حوزوی استان تهران دیدگاه های خود را بیان کردند. گفتنی است نهمین جلسه شورای نهادهای حوزوی که با موضوع تکریم و ضرورت ارائه خدمات به طلاب برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین اکبری رئیس مرکز خدمات حوزه علمیه استان تهران به بیان گزارشی از خدمات ارائه شده به طلاب و خانواده‌های آنان پرداخت و سپس به برخی موانع و مشکلات پیش رو اشاره کرد که مورد بحث و تبادل نظر دیگر اعضاء محترم قرار گرفت و تصمیمات لازم در این زمینه اتخاذ شد.
در پایان این نشست همه اعضاء بر ارائه هر چه بهتر خدمات درمانی و دیگر کمک های معیشتی به طلاب و خانواده های آنان تاکید کردند.
لازم به ذکر است؛ سه کارگروه مهمی که در دستور کار شورای نهادهای حوزوی استان تهران قرار گرفته است و طی جلسات مختلف توسط اعضاء مورد بحث و بررسی قرار می گیرد، عبارتند از:
1- کارگروه فضای مجازی
2- کارگروه تکریم و خدمات طلاب
3- کارگروه آسیب شناسی فرهنگی و خدمات اجتماعی

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007