مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی اخبار مدیریت دیدار با طلاب مدرسه امام علی بن ابی طالب(ع)

.:: دیدار با طلاب مدرسه امام علی بن ابی طالب(ع) ::.

تاريخ خبر : 1395/1/25
دیدار مسئول دفتر نمایندگی امور صیانتی با طلاب و اساتید مدرسه امام علی بن ابی طالب(ع)در تاریخ 95/01/24مدیریت آمار و بررسی و کارشناسان همراه از گزینش و بررسی و حفاظت ضمن حضور در مدرسه مبارکه امام علی بن ابیطالب(ع) ، در جلسه ی صبحگاهی طلاب این مدرسه به بیان بخشی از آسیب ها و خطرات پیش روی طلاب پرداختند.
ایشان با بیان اینکه آمار و بررسی مخالف فن آوری و پیشرفت و به روز بودن طلاب نیست؛ تاکید کرد که قرار نیست هر نوع ابداع و صنعت جدید که از غرب می آید چشم بسته به استقبال آن برویم و از آن تعریف کنیم. برخی از این ابداعات ممکن است ضررهای  فراوانی داشته باشد که شبکه های اجتماعی یکی از آنهاست. امروز شاهد آثار مخرّب و ویرانگر استفاده نادرست از این فن آوری در اجتماع و خانواده ها هستیم. این منطق عقل است که سراغ هر چیزی می رویم ابتدا ببینیم منافعش بیشتر است یا مضرّاتش. البته این برای عموم مردم است و ما طلبه ها در حوزه یاد گرفتیم که در سیر الی ا... اگر استفاده از یک ابزاری صدها منفعت و یک ضررمعتنا به داشته باشد، همان یک ضرر کافی است که ما را از مسیر طلبگی خارج سازد. لذا نسبت به شبکه های اجتماعی باید کاملاً حساس بود و سعی کنیم تنها در حد انجام وظیفه و ضرورت از آنها استفاده کنیم و از خطرات آن آگاه شویم.
پس از سخنان مدیریت آمار، نوبت به پرسش و پاسخ رسید که عموماً سؤالات در خصوص موضوع شبکه های اجتماعی و شبهات مطرح در آن بود که پاسخ های لازم ارائه شد.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007