مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی اخبار مدیریت دیدار با طلاب مدرسه الامام القائم(عج)

.:: دیدار با طلاب مدرسه الامام القائم(عج) ::.

تاريخ خبر : 1395/1/23
دیدار مسئول دفتر نمایندگی امور صیانتی با طلاب و اساتید مدرسه الامام القائم(عج)مسئول دفتر نمایندگی امور صیانتی استان تهران به همراه کارشناسان گزینش و نیز بررسی و حفاظت در تاریخ 95/01/22 در مدرسه مبارکه امام القائم (عج) حضور یافتند و با اساتید و طلاب محترم مدرسه به صورت مجزّا به بحث و تبادل نظر پرداختند.
ابتدا در جلسه اساتید موضوعاتی در خصوص بایسته های آمار و بررسی، توسعه آزادی معنوی در حوزه علمیه و لزوم نگاه کریمانه به برخی اشتباهات از سوی اساتید معزّز مطرح گردید که با توجه به ضیق وقت پاسخ داده شد و ادامه بحث و گفتگو به فرصتی دیگر موکول گردید.
سپس در جلسه عمومی، طلاب پس از خیر مقدم به مدیریت آمار و بررسی و هیئت همراه توسط مدیر محترم مدرسه، حجت الاسلام و المسلمین بدری، دقایقی به سخنان مدیریت آمار و بررسی اختصاص یافت. ایشان تهذیب نفس را رمز بیمه شدن از آسیب ها و انحرافات عقیدتی، سیاسی و اخلاقی دانست و این امر را اولویت اول هر طلبه برشمرد. مدیر آمار و بررسی ضمن تاکید بر توجه به بُعد علمی وتحصیلی، عالمی که به تهذیب نفس نپردازد را فردی خطرناک خواند و گفت یک طلبه اگر تهذیب نفس و پیشرفت معنوی نداشته باشد، پیشرفت علمی ارزشی ندارد.
پس از سخنرانی مدیریت آمار نوبت به پرسش و پاسخ رسید که طلاب در زمینه های مختلف و دغدغه ها و ابهامات خود را مطرح کردند و پاسخ های لازم را دریافت نمودند.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007