مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی معاونت امور طلاب و دانش آموختگان بیانیه بیانیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر

.:: بیانیه بیانیه سازمان بسیج اساتید، طلاب و روحانیون کشور به مناسبت سالروز آزادی خرمشهر ::.

تاريخ خبر : 1397/3/7
ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه عظیم عملیات "الی بیت المقدس" تجدید میثاق خود را با خون گلگون کفنان خرمشهر ، اهداف متعالی امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(حفظه الله) اعلام نموده و آمادگی خود برای خرمشهرهای پیش رو را اعلان می داریم.ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه عظیم عملیات "الی بیت المقدس" تجدید میثاق خود را با خون گلگون کفنان خرمشهر ، اهداف متعالی امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(حفظه الله) اعلام نموده و آمادگی خود برای خرمشهرهای پیش رو را اعلان می داریم.


بسم الله الرحمن الرحیم

فَاستَقِم كَما أُمِرتَ وَمَن تابَ مَعَكَ وَلا تَطغَوا إِنَّهُ بِما تَعمَلونَ بَصيرٌ ( هود ۱۱۲)

پس همان‌گونه که فرمان یافته‌ای، استقامت کن؛ و همچنین کسانی که با تو بسوی خدا آمده‌اند (باید استقامت کنند)! و طغیان نکنید، که خداوند آنچه را انجام می‌دهید می‌بیند!

یوم الله سوم خرداد یادآور رشادت دلاور مردانی است که به فرمان ولی امر مسلمین پا در رکاب استقامت نهادند و با اخلاصی مثال زدنی چنان بر دشمن غدار تا بن دندان مسلح پیروز شدند که تا همیشه تاریخ حماسه سازیشان پابرجا خواهد ماند .

چه جوانان برومندی که بر خاک تفتیده خوزستان مصداق بارز "ومرمل بالدماء" شدند ، و چه یلان هنروری که هنر مردان خدا را به نمایش گذاشتند آنان که با دست خالی و فقط با سلاح ایمان ، توکل و نور عقل نه فقط ارتش حزب بعث عراق بلکه هیمنه ابرقدرت های پشتیبان او را فرو ریختند .

سلام و درود بر شهدایی که ویرانه خونین شهر را به خرمشهر سربلند ادوار بشریت تبدیل نموده و پرچم استقامت را ازگستره ملک تا اعلای ملکوت برافراشتند . اینقدر اخلاص و ایثار و از خودگذشتگی در کار بود که امام راحل فرمود : خرمشهر را خدا آزاد کرد .

ما اساتید ، طلاب و روحانیون بسیجی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حماسه عظیم عملیات "الی بیت المقدس" تجدید میثاق خود را با خون گلگون کفنان خرمشهر ، اهداف متعالی امام راحل (رضوان الله تعالی علیه) و منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای(حفظه الله) اعلام نموده و آمادگی خود برای خرمشهرهای پیش رو را اعلان می داریم .

 

والله الموفق المعین

جمعی از اساتید، طلاب و روحانیون بسیجی سراسر کشور

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007