مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی شورای حوزه علمیه استان تهران پیام تشکر آیت‌الله رشاد از تفقد رهبر انقلاب نسبت به حوزه‌ي تهران

.:: پیام تشکر آیت‌الله رشاد از تفقد رهبر انقلاب نسبت به حوزه‌ي تهران ::.

تاريخ خبر : 1396/6/7
رهنمودهای راهگشاي رهبر فرهمند خویش را نکته به نکته‌ بر کرسی تحقق خواهیم نشاندپیام تشکر آیت‌الله رشاد از تفقد رهبر انقلاب نسبت به حوزه‌ي تهران
رهنمودهای راهگشاي رهبر فرهمند خویش را نکته به نکته‌ بر کرسی تحقق خواهیم نشاند
دوشنبه، ششم شهریور، افزون بر سه هزار تن از طلاب جوان حوزه‌های علمیه برادران و خواهران سراسر استان تهران، در فضایی صمیمی و پرشور با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند و پس از سخنان یازده تن از آنان، معظم‌له رهنمودهایی را در خصوص مسائل ارائه‌شده و نيز مباحث ارزشمند دیگری که در نظر داشتند، بیان فرمودند.
آیت‌الله رشاد، رئیس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران، با ارسال پیامی به‌خاطر تفقد پدرانه و رهنمودهای راهبردی و رهگشای رهبر انقلاب، از معظم‌له تشکر کرد. متن پیام را در زیر می‌خوانید:
حضرت آیت‌الله العظمی سیدعلي خامنه‌ای
زعیم حکیم امت و رهبر فرهیخته‌ی انقلاب اسلامي (دام ظله الوارف)
سلام الله علیکم
از اینکه دیگربار در فضایی لبریز و سرشار از صفا و صمیمیت، فرزندان جوان خویش در حوزه‌ی تهران را گرمجوش و کریمانه به آغوش محبت و شفقت کشیدید، و سخنان از سویدای دل و ژرفای جان جوشیده‌ی آنان را به سمع سماحت نیوشیدید، و چونان همیشه، هَزارآسا هِزار نکته‌ی دل‌نشین و روح‌افزا به گوش مبتدیان و منتهیان و متولیان حوزه زمزمه فرمودید، فروتنانه از سوی خود و یکان‌یکان اعضای شورا و مرکز مدیریت، اولیاي مدارس و طلاب این حوزه‌ی عریق و اصیل، از محضر آن زعیم ذوالفنون سپاسگزاری می‌کنم.
از بارگاه بلند باری متضرعانه مسئلت دارم: به اصحاب حوزه در همه‌ی اقالیم شیعي، خاصه حوزویان عاصمه‌ی ام‌القرای انقلاب اسلامي، توفیق دهد که رهنمودهای راهبردی و راهگشاي رهبر فرهمند خویش را آویزه‌ی گوش و نصب‌العین خود سازند و موبه‌مو و نکته‌به‌نکته بر عرشه‌ی عمل و کرسی تحقق بنشانند، تا مگر حوزه‌های علمیه (صانها الله عن الحدثان) که حصون حصین مواریث نبوی و معارف ولوی‌اند، از علت و آسیب در امان بمانند و منزلت و موقعیت درخور و فراخور خویش را در این روزگار دشوار بیابند. آمین.
اللّهُـمّ وفّقنا لِما تحبّ وتَرضي، ولا تجعلـنا مِن ‌الّـذين يَحسبون أنّهم يُحسنون صُنعاً، وإهدِنا إلي السّداد والرَّشاد، فإنّك خيرُ موفِّق وهـاد.
اقلّ خدمة رُوّاد العلم
علی‌اکبر رشـاد
6، 6، 96کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007