مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی شورای حوزه علمیه استان تهران پیام تبریک آیت‌الله رشاد به سیدعباس صالحی

.:: پیام تبریک آیت‌الله رشاد به سیدعباس صالحی ::.

تاريخ خبر : 1396/6/5
آیت‌الله علی‌اکبر رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی ، در پیامی انتخاب سیدعباس صالحی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را تبریک گفت.برادر گرامي جناب آقاي دكتر سیدعباس صالحي ـ دامت معاليه
وزیر مکرم فرهنگ و ارشاد اسلامي
با عرض سلام و ضمن ابراز خرسندي به‌مناسبت انتخاب شايسته‌ی حضرت مستطاب عالی، که از شخصیت‌های شاخص فرهنگي حوزوي هستید، به امر خطیر و پرتأثیر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي، برايتان از بارگاه بلند باري جهت حسن اداي اين امانت عظیم، توفیق لحظه‌افزون مسئلت می‌کنم.
اينك که این انتخاب ارجمند مجال مغتنم و موسعي را برای خدمت به فکر، فرهنگ و هنر دیني در دسترستان قرارداده است، اميد می‌رود با تدابير و تلاش كارساز حضرت‌عالي، اين دوران «ديرياب» و «زودگذر» به فرصتي پربار برای تحقق خدمات ماندگار در عرصه‌ی فرهنگ و هنر خالص دینی و بسط مواریث نوراني نبوي (ص) و معارف عُلوی علوي (ع) بدل گردد.
انتظار می‌رود: اکنون که یک فاضل برجسته و خوش‌اندیشه‌ی حوزوي، سکّان دستگاه فرهنگي دولت جمهوري اسلامي را برعهده گرفته است، ضمن تقویت و توسعه‌ی روابط تعاملي حوزه‌ها و آن دستگاه مفخم، اقدامات زیرساختیِ درخور و فراخوری در جهت ارتقا و بسط فرهنگ و هنر دینی صورت بندد.
شورا و مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران نيز کمال آمادگی را برای هرگونه مساعدت با جناب‌عالی و مساهمت در این زمینه و دیگر مسائل مرتبط دارند.
علي‌اكبر رشاد
رئیس شورای حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران
31، 5، 1396کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007