مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی شورای حوزه علمیه استان تهران پیام تسلیت آیت الله رشاد بمناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره)

.:: پیام تسلیت آیت الله رشاد بمناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی (ره) ::.

تاريخ خبر : 1395/10/19
روزهای دوشنبه و سه شنبه بیستم و بیست ویکم دیماه، کلیه دروس حوزه های استان تعطیل اعلام می شود.پیام تسلیت آیت الله رشاد بمناسبت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی/ روزهای دوشنبه و سه شنبه بیستم و بیست ویکم دیماه، کلیه دروس حوزه های استان تعطیل اعلام می شود.

حضرات آیات و حجج اسلام، مسئولان و مدیران مکرم حوزه های علمیه ی استان تهران (دامت برکاتهم)


 
إنا لِله وإنا إلیه راجعون


خبر ارتحال مبارز نستوه، انقلابی پیشکسوت، یار دیرین حضرت امام خمیني (قدّه) و حامی و همراه قدیمی رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیت‌الله اکبر هاشمی رفسنجانی (قدّس سرّه)، موجب تالّم و تأسف گردید. این روحانی خستگی ناشناس که از پیشگامان و رنجدیدگان راه پرخطر و پرافتخار دوران مبارزات علیه نظام ستمشاهي و از سیاستمداران پرذکاوت کشور در عهد حاضر بود، و همه ی عمر گرانبار از تجارب مبارزاتی و مدیریتي خویش به تلاش پیوسته برای اعتلای کشور و سرفرازی ملت سپری کرد، از سرمایه‌ها و پشتوانه های بی بدیل کشور و انقلاب اسلامی به شمار می‌رفت و فقدان او در شرايط حاضر، الحق مصداق بارز ثُلمه بر پیکره‌ی نظام اسلامی قلمداد می‌شود.
اینجانب این ضایعه‌ی مولمه را، از سوی خود و اعضای محترم شورا و همکاران مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران، به محضر مبارک حضرت بقیّة الله (ارواحنا له الفداء) و رهبر فرهمند انقلاب و سایر مراجع عظام (ادام الله ظلّهم علی رؤوس المسلمین) و حوزه های علمیه، خاصه مسئولان و مدیران، مدرسان و طلاب مدارس علمیه‌ی استان تهران، و نیز فرزندان سوگوار آن مرحوم، تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای او رفعت رتبت در جوار الهي، و برای رهبر معظم انقلاب سلامت و طول عمر توأم با توفیقات، و برای وابستگان و دلبستگان آن مرحوم صبر و اجر مسئلت می دارم.
بدین وسیله ضمن عرض تعزیت بمناسبت وفات زهرای ثانی حضرت فاطمه معصومه (سلام الله علیها)، به تاسی از رهبر معظم انقلاب اسلامی و سایر مراجع عظام و مرکز مدیریت حوزه های علمیه کشور، در روزهای دوشنبه و سه شنبه بیستم و بیست ویکم دی ماه جاری، کلیه ی دروس مدارس استان را تعطیل اعلام می دارد.
تاکیداً از حضرات مسؤولان، مدیران ومدرسان محترم، استدعا دارد: ضمن حضور در مراسم تشییع و ترحیم آن روحانی عظیم الشان، طلاب را به شرکت در این برنامه ها هدایت و ترغیب فرمایند.
                                                              
                                                                              علی اکبر رشـاد
                                                                 رئیس شورای حوزه های علمیه استان تهران
                                                                             19، 10، 95کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007