مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی شورای حوزه علمیه استان تهران آیت الله رشاد ارتحال آیت‌الله سیدکاظم حسینی‌میانجی(ره) را تسلیت گفت

.:: آیت الله رشاد ارتحال آیت‌الله سیدکاظم حسینی‌میانجی(ره) را تسلیت گفت ::.

تاريخ خبر : 1395/10/6
در پی درگذشت حضرت آیت‌الله سیدکاظم حسینی‌میانجی(ره)، آیت الله رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران در پیامی این ضایعه‌ی مولمه را تسلیت گفتند.در پی درگذشت حضرت آیت‌الله سیدکاظم حسینی‌میانجی(ره)، آیت الله رشاد رییس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهران در پیامی این ضایعه‌ی مولمه را تسلیت گفتند.
متن کامل پیام ایشان به شرح زیر است:
با کمال تاسف مطلع شدیم عالم جلیل‌القدر، آیت‌الله سیدکاظم حسینی‌میانجی(ره) مسوول مکرم مدرسه‌ی علمیه‌ي نبی اعظم(ص) تهران، دار فاني را وداع گفته‌اند.
ایشان که از تلامذه‌ی مرجع مجدِّد شیعه مرحوم آیت‌الله العظمی بروجردی(قدّه) و نیز مرحوم آیت‌الله محقق‌داماد(قدّه) بودند، عمر با برکت خویش را، صرف تربیت نفوس و خدمات علمی و دینی و پشتیبانی بی دریغ از رهبری حضرت امام خمینی(قدّه) و آرمان‌های انقلاب اسلامی در نواحی مختلف کشور کردند.
سوگمندانه این ضایعه‌ی مولمه را به محضر مبارک رهبر معظم انقلاب اسلامی(دام‌ظله)، حوزه‌های علمیه و دلبستگان و وابستگان سوگوار آن روحانی خلیق و خدوم، خاصه حضرت حجت‌الاسلام و المسلمین سید حسن حسینی‌میانجی تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای ایشان صبر و سلامت، و برای آن فقید سعید، غفران و حشر با اولیاي الهی را مسالت می‌دارم.

علی‌اکبر رشاد
رئیس شورای حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران
۶/ ۱۰/ ۹۵کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 77488900 نمابر: 77486007