مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی شورای حوزه علمیه استان تهران آیت‌الله رشاد ارتحال آیت‌الله حاج شیخ محمد واعظ‌ زاده خراساني(تاب ثراه) را به رهبر معظم انقلاب اسلامی تسلیت گفت

.:: آیت‌الله رشاد ارتحال آیت‌الله حاج شیخ محمد واعظ‌ زاده خراساني(تاب ثراه) را به رهبر معظم انقلاب اسلامی تسلیت گفت ::.

تاريخ خبر : 1395/10/1 متن کامل این پیام ایشان بدین شرح است:
بسمه تعالی
 زعیم حکیم امت و رهبر معظّم انقلاب اسلامي
حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌اي (دام ظله الوارف)
ضایعه‌ی ارتحال محقق وارسته و برجسته‌ي علوم قرآن و حدیث، حضرت آیت‌الله حاج شیخ محمد واعظ‌ زاده خراساني (تاب ثراه)، موجب تالّم و تأثر عمیق گردید.
آن عالم جلیل‌القدر عمر بلند خویش را با پشتکار مثال‌ زدني به مطالعه و تالیف در کتاب الهي و سنت و سیره‌ی نبوي و ولوي و تربیت دانشجویان و جوانان این مرز و بوم مصروف داشت، و آثار علمی ارزشمندي از جمله موسوعه‌ی بزرگ و گران سنگ المعجم را ازخود به یادگار نهاد. الحق فقدان آن دانشمند دردمند ثلمه‌ی جبران‌ ناپذیر بر پیکره‌ی اسلام، مکتب اهل بیت سلام‌الله‌علیهم و حوزه‌های علمیه محسوب می‌گردد.
اینجانب این ضایعه‌ی مولمه را، از سوی خود و اعضای شورا، مدیران و مدرسان حوزه‌های علمیه‌ی استان تهران، به محضر مبارک حضرت بقیةالله ارواحنا له الفداء و حضرت مستطاب‌عالي ابقاکم الله، دیگر مراجع عظام دامت برکاتهم، مردم شریف مشهد و فرزندان برومند آن فقید سعید، خاصه صدیق ارجمند جناب دکتر صادق واعظ‌ زاده، تسلیت عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای آن راحل رستگار رفعت رتبت، و برای وابستگان و دلبستگان آن مرحوم صبر و اجر مسالت می‌دارم.
علی‌اکبر رشاد
رییس شورای حوزه‌های علمیه استان تهرانکلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 77488900 نمابر: 77486007