مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی معاونت تهذیب ششمین اجلاسیه معاونین تهذیب استان تهران در جوار حرم عبدالعظیم حسنی برگزار گردید

.:: ششمین اجلاسیه معاونین تهذیب استان تهران در جوار حرم عبدالعظیم حسنی برگزار گردید ::.

تاريخ خبر : 1397/1/15
به همت معاونت تهذیب حوزه علمیه استان تهران ششمین اجلاسیه معاونین تهذیب استان تهران با محوریت ارتقاء سطح توانمندی و دانش افزایی، در راستای اجرایی شدن طرح جامع تربیتی برگزار گردید.  

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان تهران، ششمین اجلاسیه معاونین تهذیب استان تهران با محوریت ارتقاء سطح توانمندی و دانش افزایی، در راستای اجرایی شدن طرح جامع تربیتی در روز دوشنبه مورخ 96/12/21 در شهر ری و در جوار حرم عبدالعظیم حسنی برگزار گردید.

در این جلسه ابتدا معاون تهذیب حوزه علمیه استان تهران جناب حجت الاسلام و المسلمین شاه جعفری بعد عرض خیر مقدم خدمت مدعوین حاضر در جلسه ضمن بیان اهداف این اجلاسیه، شیوه های تهذیب در مدارس را تبیین نمودند.

سپس جناب حجت الاسلام و المسلمین نریمانی مسئول اجرایی طرح جامع تربیتی در حوزه های علمیه سراسر کشور بعد اظهار خشنودی از برگزاری این اجلاسیه به بیان طرح جامع تربیتی و بررسی نقاط قوت و ضعف آن پرداختند و از نقطه نظرات معاونین تهذیب مدارس نیز در این موضوع استفاده نمودند.

در انتها جناب حجت اسلام و المسلمین مداح، معاون محترم تهذیب جامعه المصطفی و نماینده طلاب تهرانی ضمن بیان نحوه کار تهذیب در مدارس، نتیجه و تجربه سی ساله خود در این زمینه را در اختیار معاونین تهذیب مدارس قراردادند.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007