مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی معاونت تهذیب اولین نشست تخصصی معاونین تهذیب مدارس علمیه استان تهران برگزار شد

.:: اولین نشست تخصصی معاونین تهذیب مدارس علمیه استان تهران برگزار شد ::.

تاريخ خبر : 1394/11/10
نشست تخصصی معاونین تهذیب مدارس علمیه استان تهران به حول و قوه الهی و به همت معاونت تهذیب مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران نشست تخصصی معاونین تهذیب مدارس علمیه استان تهران برگزار گردید. این گرد همایی یک روزه در تاریخ 94/11/08 از ساعت 8 الی 16 در مرکز تخصصی مدرسه علمیه حضرت قاسم ابن الحسن(علیه السلام) و با حضور قریب به 40 نفر از معاونین تهذیب مدارس علمیه برگزار شد.باسمه تعالی
نشست تخصصی معاونین تهذیب مدارس علمیه استان تهران
به  حول و قوه الهی و به همت معاونت تهذیب مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران نشست تخصصی معاونین تهذیب مدارس علمیه استان تهران برگزار گردید.
این گرد همایی یک روزه در تاریخ 94/11/08 از ساعت 8 الی 16 در مرکز تخصصی مدرسه علمیه  حضرت قاسم ابن الحسن(علیه السلام) و با حضور قریب به 40 نفر از معاونین تهذیب مدارس علمیه برگزار شد.
معاونین تهذیب، در این جلسه بعد از قرائت کلام الله مجید،  و پخش کلیپهای تهذیبی ، از سخنرانی بزرگوارانی همچون  ححج اسلام شاه جعفری(زید عزه) معاون تهذیب حوزه علمیه استان تهران ، حاج آقای غفوری (زید عزه) مدیرمحترم حوزه علمیه استان تهران، حاج آقای دکتر حسینخانی (زیدعزه) معاون تهذیب حوزه های علمیه سراسر کشور و حضرت آیت الله صدیقی (دام ظله) عضو محترم شورای حوزه علمیه استان تهران و امام جمعه موقت تهران، بهره مند گردیدند.
لازم به ذکر است که بعد از ظهر همان روز  به مدت 2 ساعت کارگروه های تخصصی برگزار گردید و معاونین تهذیب مدارس نظرات خود را اعلام و پیشنهادات مسئولین را در امور تهذیبی طلاب دریافت نمودند.
این کارگرو هها در سه موضوع اخلاق ، مشاوره و خانواده برگزار گردید و مصوبات آن در پایان جلسه قرائت گردید تا در مدارس علمیه استان تهران انجام شود
.

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 77488900 نمابر: 77486007