مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان مدیر حوزه علمیه استان تهران:تشکیل مجلس انقلابی نتیجه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهد بود

.:: مدیر حوزه علمیه استان تهران:تشکیل مجلس انقلابی نتیجه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن خواهد بود ::.

تاريخ خبر : 1398/11/21
حجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق گفت: همه کسانی که آرزوی تشکیل مجلس شورای اسلامی فعال، پر نشاط، کارآمد و انقلابی و مردمی هستند باید بدانند که مقدمه تشکیل چنین مجلسی حضور باشکوه در این راهپیمایی الهی است که باعث قوی تر شدن ایران انقلابی خواهد بود.به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه استان تهران،مدیرحوزه علمیه تهران حجت الاسلام والمسلمین رحیمی صادق درمصاحبه باخبرنگاران با تاکید براهمیت فوق العاده و بی نظیر یوم الله 22 بهمن امسال ابراز داشت:

راهپیمائی امسال از ویژگی های خاص و منحصر بفردی برخوردار است. از طرفی اولین حماسه عظیم شکوه حضور مردم در ۲۲ بهمن آغاز گام دوم انقلاب است و از طرفی هم در شرایطی برگزار می شود که اوج خباثت ها و دشمنی های مثلث شوم استکبار جهانی و صهیونیسم بین المللی و وهابیت تکفیری متوجه شجره طیبه و درخت تنومند انقلاب اسلامی گردیده است. وی افزود: از جهت سوم این روز با چهلم شهادت سردار دلها و سرباز جان بر کف ولایت و فرمانده همیشه پیروز جبهه مقاومت مصادف است، لذا مردم عزیز و بصیر و هوشمند ایران اسلامی به خوبی می دانند که حضورشان در راهپیمایی ۲۲ بهمن چه تأثیر شگرفی در آینده انقلاب و جهان اسلام خواهد داشت. مدیر حوزه علمیه استان تهران اظهار کرد: انتظار این است که حضور طلاب و روحانیون و حوزویان عزیز در این حماسه حضور پر شکوه تر و منسجم تر از هر زمانی باشد. لذا درخواست اینجانب از همه اساتید، مدیران، مبلغین، روحانیون و طلاب حوزه علمیه تهران این است که ضمن استفاده از همه توان خود جهت حضور حداکثری مردم عزیز و اقوام و بستگان خود در راهپیمایی با شکوه ۲۲ بهمن، با حضور منسجم، و با پرچم و پلاکارد مدارس علمیه بیش از هر زمان دیگر حضور روحانیت در صحنه های انقلاب را به رخ جهانیان بکشانند. حجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق در پایان خاطرنشان کرد: همه کسانی که آرزوی تشکیل مجلس شورای اسلامی فعال، پر نشاط، کارآمد و انقلابی و مردمی هستند باید بدانند که مقدمه تشکیل چنین مجلسی حضور باشکوه در این راهپیمایی الهی است که باعث قوی تر شدن ایران انقلابی خواهد بود. زیرا به تعبیر قرآن کریم قوی بودن و آمادگی همیشگی، دشمنان اسلام و انقلاب و کشور عزیز و منافقین داخلی را هراسناک، مایوس ونامید خواهد ساخت.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007