مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص حادثه هواپیمای اوکراینی

.:: بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص حادثه هواپیمای اوکراینی ::.

تاريخ خبر : 1398/10/23
مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای ضمن تسلیت به خانواده های داغدار سانحه هوایی تصریح کرد: هیچگاه نباید بروز یک خطا در شرایط جنگی موجب تضعیف روحیه قوی و سلب سرعت عمل و صلابت اقدام مسئولان نظامی و پدافندی و مدافعین حریم هوائی کشور عزیزمان و نادیده گرفتن افتخارات غرور آفرین نیروهای مسلح و سپاه سرافراز گردد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری حوزه، مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای ضمن تسلیت به خانواده های داغدارسانحه هوایی تصریح کرد:

 

هیچگاه نباید بروز یک خطا در شرایط جنگی موجب تضعیف روحیه قوی و سلب سرعت عمل و صلابت اقدام مسئولان نظامی و پدافندی و مدافعین حریم هوائی کشور عزیزمان و نادیده گرفتن افتخارات غرور آفرین نیروهای مسلح و سپاه سرافراز گردد. متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در خصوص حادثه هواپیمای اوکراینی به این شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

حادثه هواپیمای مسافربری که موجب جان باختن جمعی از هموطنان عزیز و اتباع محترم کشورهای دیگر شد موجب تأثر شدید حوزه‌های علمیه و مراجع عظام گردید. این حادثه سنگین و جان‌سوز را به ملت بزرگ ایران و خانواده‌های ارجمند و داغدیده جانباختگان در ایران و سایر کشورها، تسلیت و تعزیت می‌گوییم. ضمن سپاسگزاری از صداقت و صراحت لهجه مسئولان ارجمند سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در توضیح ابعاد و علل حادثه و پذیرش خطای انسانی و عذرخواهی رسمی، از مسئولان ذیربط انتظار داریم:

 

1. به بازماندگان جان‌باختگان ایرانی و خارجی رسیدگی کامل نموده و به جبران خسارت بپردازند.

 

2. برای پیشگیری از تکرار حوادث مشابه در آینده تدابیر لازم اندیشیده شود.

 

3. پیگیری‌های جدی در خصوص کشف علل حادثه و اقدام مقتضی بعمل آید.

 

4. هیچگاه نباید بروز یک خطا در شرایط جنگی موجب تضعیف روحیه قوی وسلب سرعت عمل وصلابت اقدام مسئولان نظامی و پدافندی و مدافعین حریم هوائی کشور عزیزمان و نادیده گرفتن افتخارات غرور آفرین نیروهای مسلح و سپاه سرافراز گردد.

 

مرکز مدیریت حوزه های علمیهکلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007