مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان بیانیه اساتید و طلاب حوزه علمیه امام القائم (عج) در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش

.:: بیانیه اساتید و طلاب حوزه علمیه امام القائم (عج) در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانش ::.

تاريخ خبر : 1398/10/21
بیانیه اساتید و طلاب حوزه علمیه امام القائم (عج) در پی شهادت سپهبد قاسم سلیمانی و همرزمانشبسم رب الشهداء و الصدیقین

 

«من المؤمنین رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه فمنهم من قضی نحبه و منهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلاً»

 

سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی روح مطهر و بلندش در سحرگاه جمعه 13 دی ماه 1398 به ملکوت اعلی پیوست و در کنار برادران و همرزمان شهیدش آرام گرفت. استکبار جهانی و رژیم تروریست و تروریست پرور آمریکا این غداره بند عصر جاهلیت مدرن به خیال داعش جانی دوباره گیرد، زهی خیال باطل که ایران ملک سلیمانی ها صیاد هاست. به حول و قوّه الهی خون شهید سلیمانی و یاران شهیدش سیلی خواهد شد که بساط داعش و مزدوران متجاوز آمریکا را از منطقه خواهد شست. مردان بزرگ الهی همچنان که حیاتشان مایه عزت و اقتدار و صلابت است، شهادتشان نیز مایه خیر و برکت و ایجاد وحدت و حرکت خواهد بود.

 

سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نه یک فرمانده ارشد نظامی متعلق به یک کشور بلکه سرداری سرافراز متعلق به عالم اسلام است که در قلب صدها میلیون مسلمان و آزادگان جهان جای دارد، و آمریکا و رژیم غاصب صهیونیستی بدانند که فرزندان غیور اسلام در جبهه مقاومت زین پس خواب راحت را از چشمان آنان خواهند گرفت.

 

ما طلاب و اساتید حوزه علمیه الامام القائم (عج) این اقدام جنایتکارانه آمریکا را به شدت محکوم می نماییم و از نیروهای مسلح و مقتدر جمهوری اسلامی ایران و جبهه مقاومت خواستار انتقام شدید از آمریکای جنایتکار هستیم.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007