مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان سنگ تمام مردم پایتخت در حمایت از مواضع ولی امر/ دشمنان از خط قرمز عبور کنند نابودشان می‌کنیم

.:: سنگ تمام مردم پایتخت در حمایت از مواضع ولی امر/ دشمنان از خط قرمز عبور کنند نابودشان می‌کنیم ::.

تاريخ خبر : 1398/9/5
میدان انقلاب تهران و خیابان های اطراف آن، عصر امروز مملو از جمعیتی بود که آمده بودند بگویند تا آخر پای انقلاب و ولایت ایستاده اند و هیچ نسبتی با اغتشاشگران و آشوب طلبان ندارند.به گزارش خبرگزاری «حوزه» از تهران، راهپیمایی و اجتماع بزرگ مردمی در لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از اقتدار و امنیت کشور، عصر امروز با حضور اقشار مختلف مردم، در میدان انقلاب تهران برگزار شد. میدان انقلاب و خیابان های اطراف آن عصر امروز مملو از جمعیتی بود که آمده بودند بگویند تا آخر پای انقلاب و ولایت ایستاده اند. جمعیت حاضر علاوه بر پرچم ایران، بنرها و پلاکاردهایی در دست داشتند که روی آنها شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر اسرائیل»، «مرگ بر فتنه گر»، و ... نوشته شده است. سعید حدادیان، مداح اهل بیت(ع) نیز در این اجتماع بزرگ به مدیحه‌سرایی و شعرخوانی پرداخت. دشمنان از خط قرمر عبور کنند نابودشان می‌کنیم سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی طی سخنانی در جمع تجمع‌ بزرگ مردم تهران در میدان انقلاب گفت:‌ دشمنان از خط قرمز عبور کنند نابودشان می‌کنیم.

 

وی خطاب به مردم ایران تصریح کرد: باور کنید ما در یک جنگ بزرگ جهانی هستیم و این لحظه شما در حال شکست دادن همه قدرت استکبارید و باور کنید جنگی که در روزهای اخیر در خیابان های ما آغاز شد یک سناریوی جهانی بود. این جنگ تمام شد. شما دقیق عمل کردید. آن لحظاتی که نمی بایست به پیاده نظام دشمن بپیوندید نجیبانه صف خود را جدا کردید.

 

فرمانده کل سپاه همچنین با خطاب قرار دادن سردمداران آمریکا، انگلیس و عربستان، گفت: شما از ما سیلی محکم خورده اید و نتوانسته اید پاسخ بدهید که برخی از این سیلی ها را جهانیان دیده اند و برخی را هم ندیده اند اگر از خط قرمزهای ما عبور کنید نابودتان می کنیم. وی اظهار کرد: هر کسی بخواهد به مال، جان و ناموس ما تعرض کند سخت مجازات خواهد شد که همگان عبرت بگیرند. ما نجابت به خرج دادیم اما مراقب باشید صبر ما انتها دارد به ملت ایران احترام بگذارید. سلامی افزود: بدانید ما به شکل سریالی در همه صحنه‌ها با هدایت یک مرد الهی، یک پیشوای جانباز و یک امام فداکار پیروزیم که در لحظه‌های سخت تاریخ اسلام و ایران آبروی خود را با خدا معامله می‌کند، آن مرد بزرگی که در این لحظه نزدیک ماست، در قلب همه ما خانه دارد. وی افزود: این رهبر عزیز کسی است که در عمق سرزمین‌های تحت سلطه دشمنان نفوذ کرده و آن‌ها را به عقب رانده و تمرکز آن‌ها را از قلب دنیای اسلام برهم زده و سرزمین‌های اسلامی را به میدان جهاد آزادی خواهانه و عزتمندانه علیه مستکبران تبدیل کرده است.

 

فرمانده کل سپاه اظهار کرد: او که توسعه نفوذ خود را هزاران کیلومتر آن طرف‌تر برده است و فداکارانه، شجاعانه و حسینی به این صحنه آمد و خدا بر عزت او صدچندان افزود و قلب هوادارانش را سرشار از یک عشق مثال زدنی کرد و صحنه جدیدی از یک تاریخ بزرگ برای ایران بزرگ ساخت. وی افزود: می‌دانید رهبر ما سیاست آمریکایی‌ها و مستکبران را در لبنان با شکست مواجه کرد، چنان سپاهی در آن جا ساخت که صهیونیست‌ها از ترس وجودش شب و روزشان، شب است، او از ملت سوریه دفاع کرد و جهان اسلام را به هم پیوند داد و سدی آهنین در مقابل سلطه سلطه گران ساخت و سرانجام آن زنجیره مستحکم مقاومت را حفظ کرد. 

 

سلامی ادامه داد: این مرد الهی، ملت عراق را از شر شیاطین و تجزیه آن‌ها نجات داد و امت را به هم گره زد، به اربعین نگاه کنید چه رود خروشان بی انتهایی از عالم اسلام شکل گرفته است، او کسی است که هر امتی به آن تکیه کرد، ایستاد و هر کسی از او فاصله گرفت، افتاد، ​هنر او شکستن قدرت‌های بزرگ است و هنر او تحقیر آمریکا و پیروز کردن مسلمین است، ​ هنر او استحکام بخشی به قاعده قدرت ملت ایران است. فرمانده سپاه افزود: هنر این رهبر عزیز آن است که هم با دشمنان می‌جنگد و هم ایران بزرگ را به پیش می‌برد و به همه عالم درس آزادگی و ایستادگی و مقاومت می‌دهد، او قائمه انقلاب ماست و شما قاعده آن هستید و امروز این قائمه و قاعده به هم پیوسته اند تا این بنای عظیم تمدن اسلام در عالم بدرخشد و به تدریج بساط کفر و الحاد شرک فرو شکسته شود.

 

وی افزود: مطمئن باشید امروز دیگر دشمنان ما قادر به هیچ عملی نیستند، آن‌ها شکست خورده اند، به قامت رهبران شان نگاه کنید که پژمرده اند، ​افسرده اند، ​سر به زیرند، ​ناامیدند و عاجزند. همه جا آن‌ها را تعقیب می‌کنیم و به آن‌ها می‌گوییم ما هیچ حرکتی را بی پاسخ و بدون انتقام نمی‌گذاریم، ما هرگز مدیون هیچ قدرتی نمی‌شویم و با همه تسویه حساب می‌کنیم و منتظر باشید، روز و کیفیت آن را ما تعیین می‌کنیم.

 

در پایان این تجمع، بیانیه ای بدین شرح قرائت شد: خداوند قادر متعال جلّ و علا را شاکر و سپاسگزاریم که به برکت نعمت بی‌بدیل ولایت مطلقه فقیه با هدایت‌های حکیمانه ولی‌فقیه شجاع و مقتدر امت اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (ادام‌الله ظله‌الوارف) و بصیرت، دشمن‌شناسی و ولایتمداری ملت متدین و انقلابی ایران اسلامی توطئه جهانی و فتنه استکباری دیگری با شکست مواجه شده و با جدایی آگاهانه مردم از صف اغتشاشگران مزدور را در هم پیچید و همگام با دیگر هم‌میهنان هوشیار و لحظه‌شناس ایران عزیزمان توفیق حضور در راهپیمایی و تجمع بزرگ لبیک به رهبری معظم انقلاب اسلامی و حمایت از اقتدار و امنیت کشور، در قلّه این حرکت مردمی، پایتخت سیاسی ام القرای جهان اسلام، تهران نصیب‌مان شد.

 

اینک ما شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی و اجتماع عظیم مردمی با فریاد رسا وندای الله اکبر – خامنه‌ای رهبر – مرگ بر آمریکا اعلام می‌نماییم:

 

1- بیانات هوشمندانه، شجاعانه و حکیمانه قافله‌سالار صبر و بصیرت در دفاع از کیان اسلام و نظام مقدس اسلامی در فضای غبارآلود این ایام را عامل شکست توطئه جهانی و جدایی صف ملّت از اغتشاشگران و اشرار دانسته، ضمن تجدید میثاق با رهبر مقتدر و مقتدای عظیم‌الشأن عزیزتر از جان‌مان، آمادگی تا پای جان خود برای اطاعت محض از فرامین معظم‌له به‌عنوان فصل‌الخطاب، تنها راه غلبه بر مشکلات و مایه عزت و سربلندی ملت و کشور اعلام می‌نماییم.

 

2- دفاع حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از مصوبه سران قوا در موضوع مدیریت سوخت را که در واقع حمایت هوشیارانه از کیان نظام و کلیت قوای سه‌گانه کشور، که دو قوه آن برگرفته از رأی ملت می‌باشد دانسته و به‌عنوان مطالبه جدّی ملت، بررسی چرایی بی‌تدبیری در شیوه و زمان اجرای مصوبه و ضرورت ریشه‌یابی و شناسایی عناصر دخیل در این اقدام و پاسخگویی منطقی مسئولین را خواهانیم.

 

3 ـ با حفظ اتحاد و انسجام ملی و حضور آگاهانه در صحنه، مراتب نفرت و انزجار قلبی خود از جنایات نابخشودنی دشمنان کینه‌توز اسلام و مسلمین؛ به سرکردگی شیطان بزرگ آمریکا و ایادی زبون داخلی استکبار اعم از اشرار، منافقین، سلطنت‌طلبان و ورشکستگان سیاسی ذلت‌پیشه و حملات ددمنشانه به اماکن و قرآن سوزی رذیلانه را اعلام و از دستگاه‌ قضایی محاکمه فوری و اشد مجازات مسببین را خواهانیم.

 

4ـ با اعتراض جدی نسبت به بی‌تدبیری صورت گرفته در نحوه و زمان اجرای افزایش نرخ بنزین آن هم در مقطع حساسی که با فتنه‌انگیزی استکبار و دولت‌های مرتجع منطقه، جبهه مقاومت و کشورهای پیرامونی ایران دستخوش التهابات بود و در داخل نیز تورم و گرانی بی‌سابقه ناشی از تحریم های ظالمانه و ضعف مدیریت، معیشت مردم را هدف قرار داده است، اهتمام واقع‌بینانه غیرشعاری در کاستن از آثار تورمی و گرانی کالا و خدمات ناشی از مصوبه اخیر و جبران خسارات آسیب‌دیدگان از اغتشاشات اخیر و توجه جدی به نظرات کارشناسان دلسوز انقلابی را وظیفه مسئولین می‌دانیم.

 

5 ـ با الهام از رهنمودهای گهربار مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، اقتصاد مقاومتی، رونق تولید، خاتمه دادن به فرصت‌سوزی سال‌های اخیر، دل نبستن و چشم امید نداشتن به مذاکرات بی‌حاصل با بیگانگان و اتکا به توانمندی‌های مایه مباهات داخلی و نسل جوان متعهد انقلابی را وظیفه ذاتی مسئولین دانسته و هرگونه سهل‌انگاری و بی‌توجهی به آن را محکوم می‌نماییم.

 

6 ـ از دولت و شورای عالی فضای مجازی تقویت شبکه ملی اطلاعات، راه‌اندازی اینترنت ملّی و محدودیت فعالیت رسانه‌های معاند مُخلّ امنیت و مصلحت کشور را خواهانیم.

 

 

 

 

 

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007