مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان انتقال تجربیات تبلیغی در نشست مدیر حوزه تهران با معاونین تبلیغ استان

.:: انتقال تجربیات تبلیغی در نشست مدیر حوزه تهران با معاونین تبلیغ استان ::.

تاريخ خبر : 1398/5/20
نشست صمیمی مدیر حوزه علمیه استان تهران با سرپرست معاونت تبلیغ حوزه علمیه تهران و معاونین تبلیغ شهرستانهای استان عصر امروز در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه تهران برگزار شد.به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، نشست صمیمی مدیر حوزه علمیه استان تهران با سرپرست معاونت تبلیغ حوزه علمیه تهران و معاونین تبلیغ شهرستانهای استان عصر امروز در محل مرکز مدیریت حوزه علمیه تهران برگزار شد.

 

بر پایه این گزارش؛ در ابتدای این نشست هر یک از معاونین تبلیغ شهرستان های استان تهران به ایراد نظرات، موانع، مشکلات و پیشنهادات خود پرداختند و سپس حجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق مدیر حوزه علمیه تهران نکاتی را نسبت به مسئله تبلیغ و اهمیت آن بیان کرد.

 

وی در ادامه با اشاره به فرصت های تبلیغی در اعیاد قربان و غدیر، اظهار داشت: مبلغین شهرستان های استان تهران می توانند با استفاده از این فرصت، نسبت به تقویت و تبلیغ مبانی ولایت، تبیین خطبه غدیر و ترویج فرهنگ غدیر اقدامات اثرگذاری داشته باشند. مدیر حوزه علمیه تهران با تقدیر از زحمات خالصانه و دلسوزانه مبلغین در مناطق محروم استان تهران، گفت: توجه به مشکلات مبلغان هجرت که در مناطق محروم مشغول رسالت تبلیغی هستند، از جمله وظایف مرکز مدیریت حوزه می باشد.

 

حجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق در پایان خاطرنشان کرد: با هدف ارزیابی فعالیت ها و رفع موانع و مشکلات موجود در مناطق محروم؛ باید تقویت شوراهای تبلیغ شهرستانهای استان و اصلاح زیر ساخت های تبلیغی و اداری از طرف معاونت تبلیغ حوزه علمیه قم، و سرکشی به مناطق تبلیغی که نیروهای مبلغ هجرت در آنجا مستقر هستند، در دستور کار قرار بگیرد.

 

 

 

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007