مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان گزارشی از فعالیت تبلیغی حوزه علمیه تهران در راهپیمایی روز قدس

.:: گزارشی از فعالیت تبلیغی حوزه علمیه تهران در راهپیمایی روز قدس ::.

تاريخ خبر : 1398/3/11
حوزه/ به همت مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران، چهار غرفه فرهنگی با حضور مبلغین مدارس امین در مسیر راهپیمایی روز قدس مشغول خدمات رسانی به مردم بودند.به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از تهران، به همت مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران، چهار غرفه فرهنگی با حضور مبلغین مدارس امین در مسیر راهپیمایی روز قدس مشغول خدمات رسانی به مردم بودند.

سرکار خانم چزانی شرایی مبلغه طرح امین در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» گفت: در جهت آشنایی کودکان و نوجوانان با شخصیت امام رضا علیه السلام مشغول فعالیت در این غرفه هستیم و برنامه هایی از قبیل قصه گویی برای کودکان و نقاشی صورت تدارک دیده شده است.

وی در پاسخ به این سوال که این گونه برنامه ها چه تاثیری می تواند در رشد معنوی کودکان داشته باشد، اظهار داشت: این فعالیت ها صد درصد اثر خود را خواهد گذاشت چرا این با این کار معنویت در کودکان رشد میکند و سوالاتی که از روی کنجکاوی در ذهن کودک ایجاد می شود ما با پاسخ های مناسب کودکانه در جهت پاسخ گویی بر میآییم.

بر پایه این گزارش؛ غرفه بعدی که توسط دیگر مبلغ مدارس امین با موضوع پاسخ به شبهات مهدویت و نیز پاسخ گویی به سوالات و شبهات دینی بود که با استقبال خوب کودکان و مردم مواجه شده بود.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007