مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان به منظور حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ نمازگزاران تهرانی در راهپیمایی باشکوهی حضور پیدا کردند

.:: به منظور حمایت از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی؛ نمازگزاران تهرانی در راهپیمایی باشکوهی حضور پیدا کردند ::.

تاريخ خبر : 1398/1/24
حوزه/ با دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، نمازگزاران جمعه تهران با حضور در راهپیمایی باشکوهی حمایت خود را از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اعلام کردند.ه گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» از تهران، در پی اقدام اخیر ترامپ نسبت به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نمازگزاران جمعه در تهران همزمان با سراسر کشور پس از اقامه نماز، با برپایی راهپیمایی با شکوه حمایت همه جانبه خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کردند.

شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سردادن شعارهای مختلف از جمله «سپاه قدرتمند پاسداران، خار چشم دشمنان»، «ما همه پاسداریم، پشیبان سپاهیم»، « آمریکا در چه فکریه، ایران پر از سپاهیه»، « سلیمانی می رزمد، آمریکا می ترسد» و... به اعلام حمایت از فرزندان سبز پوش ملت پرداختند.

در این راهپیمایی که از دانشگاه تهران تا میدان انقلاب برگزار شد اقشار مختلف مردم به ویژه طلاب و روحانیون حضوری پرشور داشتند و در پایان این راهپیمایی، نمازگزاران در میدان انقلاب تجمع کرده و قطعنامه ای قرائت شد.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007