مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان باحضور حجت الاسلام رحیمی صادق، حجت الاسلام والمسلمین سلطانی و حجت الاسلام سهرابی بازدید میدانی از مناطق سیل زده و برآورد نیازهای منطقه و در جریان مشکلات جاری، فعالیت ها و کارهای انجام شده قرار گرفتند.

.:: باحضور حجت الاسلام رحیمی صادق، حجت الاسلام والمسلمین سلطانی و حجت الاسلام سهرابی بازدید میدانی از مناطق سیل زده و برآورد نیازهای منطقه و در جریان مشکلات جاری، فعالیت ها و کارهای انجام شده قرار گرفتند. ::.

تاريخ خبر : 1398/1/23
باحضور حجت الاسلام رحیمی صادق، حجت الاسلام والمسلمین سلطانی و حجت الاسلام سهرابی با مدیر حوزه علمیه استان لرستان دیدار کردند و در جریان مشکلات جاری، فعالیت ها و کارهای انجام شده قرار گرفتند.به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه استان تهران این سفر که با هدف بازدید میدانی از مناطق سیل زده و برآورد نیازهای منطقه صورت می گیرد، حجت الاسلام رحیمی صادق، حجت الاسلام والمسلمین سلطانی و حجت الاسلام سهرابی با مدیر حوزه علمیه استان لرستان دیدار کردند و در جریان مشکلات جاری، فعالیت ها و کارهای انجام شده قرار گرفتند.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007