مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان آیت‌الله علیدوست در تهران: منتقدین نباید دستاوردهای حوزه علمیه را نادیده بگیرند

.:: آیت‌الله علیدوست در تهران: منتقدین نباید دستاوردهای حوزه علمیه را نادیده بگیرند ::.

تاريخ خبر : 1397/11/13
حوزه/ عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، گفت: حوزه علمیه کنونی با حوزه علمیه چهل سال قبل تفاوت اساسی دارد و هم اکنون در حوزه علمیه ساحت های علوم در موضوعات مختلف در حال پیش روی است.به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست، در همایش "انقلاب اسلامی و تحول فقه" که در محل مسجد امام حسین(ع) تهران برگزار شد، به تشریح موضوع «تأسیس و توسعه فلسفه اصول و فلسفه فقه» پرداخت.

وی در ادامه با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی، گفت: در طول چهل سال انقلاب اسلامی در همه عرصه های علمی فقه، اصول، فلسفه های مضاف و دانش های دیگری که به حوزه علمیه مربوط می شود، به جرأت می توان گفت که کارهای زیادی صورت گرفته است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با انتقاد از افرادی که دستاوردهای حوزه را نادیده می گیرند، افزود: حوزه علمیه کنونی با حوزه علمیه چهل سال قبل تفاوت اساسی دارد و هم اکنون در حوزه علمیه ساحت های علوم در موضوعات مختلف در حال پیش روی است.

آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست در پایان با بیان این که منتقدین حوزه علمیه باید انصاف را رعایت کنند، گفت: حوزه های علمیه ظرفیت های خوبی دارند و باید از این فرصت ها و ظرفیت های پیش رو استفاده کرد

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007