مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان فریاد «هیهات مناالذله» و «مرگ بر آمریکا» در فضای ایران طنین انداز شد

.:: فریاد «هیهات مناالذله» و «مرگ بر آمریکا» در فضای ایران طنین انداز شد ::.

تاريخ خبر : 1397/8/13
راهپیمایی ضد استکباری یوم الله سیزدهم آبان با شعار محوری «هیهات منا الذله» و فریاد رسای «مرگ بر آمریکا»، پرشورتر از سال های قبل، در تهران برگزار شد.به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران، مردم استان‌ تهران با حضور حماسی گسترده و پرشور در راهپیمایی ۱۳ آبان با سر دادن شعار «مرگ بر آمریکا» انزجار خود از استکبار جهانی به رهبری آمریکا را اعلام کردند.

بر اساس این گزارش؛ طلاب و روحانیون حوزه های علمیه استان تهران نیز با حضور حماسی خود و همراه با دیگر راهپیمایی کنندگان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» و با حمل پلاکاردها و دست‌نوشته‌هایی با موضوع استکبارستیزی به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند.

همچنین راهپیمایان با حمل دست‌نوشته‌ها و پلاکاردهایی با مضمون «هیهات مناالذله»، «آمده‌ایم تا بگوییم آماده‌ایم»، «مرگ بر آمریکا»، «نسل علی‌اکبر، فداییان رهبر»، «حتی یک‌لحظه با آمریکا کنار نخواهیم آمد» و «ملت ما دشمن شماره یک خود را آمریکا می‌داند» طی کردند.

نکته مهمی که در راهپیمایی حائز اهمیت بود حضور همه اقشار در این مراسم بود و شعار اول همه، شعار استکبار ستیزی بود و موج موج حضور ملت دریا شد.

مرد و زن، پیر و جوان و قومیت‌های مختلف باوجود سردی هوا با حضور پرشور در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ثابت کردند تا آخرین قطره خون خود پای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و نظام ایستاده‌اند و حتی تشدید تحریم‌های ظالمانه نمی‌تواند خللی در عزم و اراده ملت ایران ایجاد کند.

امروز همه فریاد زدند که هستند و پای آرمان استکبارستیزی انقلاب‌شان ایستاده‌اند و مثل روزهای دفاع مقدس که مردم تا پای جان از میهن اسلامی خویش دفاع کردند، حالا هم سنگر به سنگر ایستاده‌اند و بودنشان را فریاد می‌زنند.

شعارشان «هیهات منا الذله» بود و آمده بودند تا به توصیه معمار کبیر انقلاب هرچه فریاد داشتند بر سر آمریکای بدعهد جنایتکار بزنند؛ آمدند تا بگویند ما با همین تحریم‌هایی که ما را از آن‌ها می‌ترسانید به قله‌های افتخار رسیدیم و بازهم به راهمان برای دستیابی جایگاه‌های برتر دنیا تلاش می‌کنیم.

در راهپیمایی امروز حضور طلاب و روحانیان به ویژه جوانان و نوجوانان در کنار بزرگ‌سالان محسوس بود و همه و همه برای فریاد استکبارستیزی و حمایت از مظلومان جهان آمدند.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007