مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان گزارش بازدید مدیر استان از مدرسه علمیه امام خمینی(ره) رباط کریم

.:: گزارش بازدید مدیر استان از مدرسه علمیه امام خمینی(ره) رباط کریم ::.

تاريخ خبر : 1397/7/25
حجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق مدیرحوزه‌ علمیه استان به همراه معاونین این مرکز مورخ 1397.7.24 از حوزه علمیه امام حمینی (ره) رباط کریم بازدید کردند. 

به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران، حجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق مدیرمحترم حوزه‌ علمیه استان و معاونین محترم این مرکز مورخ 1397.7.24 از حوزه علمیه امام حمینی (ره) رباط کریم بازدید کردند.
در ابتدای این دیدار جلسه ای دوستانه بین مدیر و معاونین مرکز مدیریت حوزه علمیه با طلاب مدرسه علمیه امام خمینی(ره) برگزار شد که در این گفتگو، طلاب به ارائه مشکلات و نظرات خود پرداختند. از سوالات و مشکلات مطرح شده به نحوه آشنایی با نظام جدید آموزشی و چگونگی ثبت نمرات و همچنین درباره وضعیت خروج از کشور برای ایام اربعین می توان اشاره نمود که معاونین مرکز به سوالات مطرح شده پاسخهای لازم را دادند.
در بین برگزاری نماز جماعت حضرت حجت الاسلام و المسلمین رحیمی صادق به بیان نکاتی پراختند.
در ادامه این دیدار مدیر استان به همراه هیئت همراه به بازدید از فضاهای آموزشی مدرسه پرداختند تا به بررسی مشکلات مدرسه رسیدگی نمایند
در جلسه بعد از ظهر این دیدار که در دفتر امام جمعه با حضور مدیرو معاونین مرکز با مسئول محترم مدرسه حجت الاسلام والمسلمین ترابی، مدیر ،کادر و اساتید مدرسه علمیه امام خمینی(ره) برگزار شد که به بررسی مشکلات مطرحه پرداختند و مصوباتی را برای حل مشکلات مطرح شده به تصویب رساندند. در انتهای این مراسم حضرت حجت الاسلام والمسلمین ترابی امام جمعه محترم رباط کریم ضمن تقدیرو تشکر از حضور مسئولان استان ، خاطرنشان نمودند که با حضور مدیر جدید در این مدرسه علمیه ، شاهد رشد روزافزون موفقیت های علمی و اخلاقی برای طلاب این مدرسه هستیم .

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007