مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان برگزاری دوره دانش افزایی اساتید

.:: برگزاری دوره دانش افزایی اساتید ::.

تاريخ خبر : 1397/5/14
معاونت آموزش حوزه علمیه استان تهران با همکاری امور اساتید قم اقدام به برگزاری دوره دانش افزایی اساتید در دروس منطق و نحو و همچنین کارگاه مهارت های تدریس کرده است.به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران ، حجت الاسلام مجید صفایی از برگزاری دوره دانش افزایی منطق و نحو و مهارت های تدریس ویژه اساتید حوزه علمیه استان تهران خبر داد و گفت: امسال اولین سالی است که دوره دانش افزایی اساتید در تابستان و در مرکز استان برگزار می‎شود. سال‎های گذشته این دوره با تعداد معدود و محدود در مشهد مقدس و قم به صورت کشوری برگزار می‎شد، ولی امسال مدیریت حوزه‎های علمیه کشور به این نتیجه رسید که چنانچه این دوره‎ها در مراکز استانی برگزار شود تعداد شرکت کننده افزایش پیدا می‎کند و با استقبال بهتری روبرو می‎شود.
وی در رابطه با برگزاری دوره ویژه اساتید تهران تصریح کرد: معاونت آموزش حوزه علمیه استان تهران با همکاری امور اساتید قم اقدام به برگزاری دوره دانش افزایی اساتید در دروس منطق و نحو و همچنین کارگاه مهارت های تدریس کرده است. این دوره که برای درس منطق به مدت دو روز و درس نحو به مدت چهار روز از ساعت 8 صبح تا 19 عصر در مدرسه علمیه امام محمد باقر(ع) تهران برگزار می‎شود.

وی افزود: در این برنامه از اساتید اعزامی از قم  همچون حجج الاسلام والمسلمین استاد فتحی و شیرافکن استفاده شده است.
حجت الاسلام صفایی تصریح کرد: دوره چهارروزه کارگاه مهارت های تدریس نیز در حال برگزاری می باشد که همانند دو دوره قبل از اساتید برجسته قم همچون حجت الاسلام استاد کوثری استفاده می گردد.

حجت الاسلام صفایی در پایان خاطر نشان کرد: این دوره اولین دوره دانش افزایی است و امیدواریم این تجربه به ما کمک کند تا بتوانیم دوره‎های دانش افزایی در موضوعات دیگری چون فقه و‌اصول، علوم عقلی و قرآنی و... را در همین تابستان برای کلیه اساتید حوزه تهران برگزار کنیم و در جهت افزایش کیفیت آموزشی مدارس استان گام مهمی برداشته باشیم.

 کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007