مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان دوره «روزنامه نگاری» ویژه طلاب و روحانیون تهرانی برگزار می شود

.:: دوره «روزنامه نگاری» ویژه طلاب و روحانیون تهرانی برگزار می شود ::.

تاريخ خبر : 1397/4/5
دوره آموزشی مقدماتی «روزنامه نگاری» ویژه طلاب و روحانیون تهرانی، با همکاری مشترک مدیریت حوزه علمیه استان تهران و خبرگزاری رسمی حوزه برگزار می شود.به گزارش خبرنگار رواتبط عمومی مرکز مدیریت حوزه علمیه استان تهران، دوره آموزشی مقدماتی روزنامه نگاری و تربیت طلبه خبرنگار ویژه طلاب تهران، به صورت کارگاهی، با همکاری مشترک مدیریت حوزه علمیه تهران و خبرگزاری رسمی حوزه برگزار می شود.

بر پایه این گزارش، سرفصل های آموزشی این دوره شامل «اصول خبرنویسی»، «گزارش نویسی»، «مصاحبه»، «ویراستاری خبر»، «سوژه یابی و ارتباطات خبری»، «جریان شناسی رسانه ای»، «فضای مجازی و شبکه های اجتماعی»، و ... می باشد.

طلاب شرکت کننده در این دوره از مزایای ذیل بهرمند خواهند شد:

* اعطای گواهینامه رسمی به شرکت کنندگان پس از برگزاری آزمون پایانی

* شرکت کنندگانی که دوره را با موفقیت بگذرانند می توانند در دوره آموزشی «تکمیلی» شرکت کرده و از فرصت همکاری با خبرگزاری رسمی حوزه و یا دیگر رسانه های کشور بهره‌مند شوند.

نحوه ثبت نام:

کلیه طلاب و روحانیان تهرانی در صورت تمایل می توانند جهت ثبت نام در دوره آموزشی روزنامه نگاری و تربیت طلبه خبرنگار، حداکثر تا ۵ تیر ماه، نام و نام خانوادگی خود را به شماره سامانه پیامکی ۵۰۰۰۴۰۷۷۴۸۸۹۰۰ ارسال کنند.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007