مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان دعوت مدیریت حوزه علمیه تهران جهت حضور پر شکوه در یوم الله 22 بهمن

.:: دعوت مدیریت حوزه علمیه تهران جهت حضور پر شکوه در یوم الله 22 بهمن ::.

تاريخ خبر : 1396/11/21
ایام الله دهه فجر یاد‌آور رشاد‌ت‌های ملت شریف ایران و روزهای به خاطر ماندنی مبارزه فراگیر مردم با ظلم و ستم و سرنگونی طاغوت است. انقلاب اسلامی ایران ثمره حرکت حق طلبانه وعدالتخواهانه مردمی است که اسلام را تنها راه نجات خود دانستند.بسم الله الرحمن الرحیم
«وَ الْفَجْرِ وَ لَيالٍ عَشْرٍ...»
ایام الله دهه فجر یاد‌آور رشاد‌ت‌های ملت شریف ایران و روزهای به خاطر ماندنی مبارزه فراگیر مردم با ظلم و ستم و سرنگونی طاغوت است. انقلاب اسلامی ایران ثمره حرکت حق طلبانه وعدالتخواهانه مردمی است که اسلام را تنها راه نجات خود دانستند.
ایران، امروز استقلال و آزادی خود را در استقرار جمهوری اسلامی یافته است و اسلام سیاسی ، اسلام خصم ظالم وعون مظلوم ودر یک کلمه اسلام ناب محمدی(صلی الله علیه و آله و سلم)، مردمی عزیز و بزرگ وخار چشم استکبار آفریده است . مردمی که به اسلام تحجر، اسلام منهای روحانیت و اسلام منهای سیاست نه گفتند و با بیداری خود جهان را به لرزه در آوردند و بیداری ملت‌های اسلامی را نوید دادند.
اکنون آنچه این عظمت وبزرگی را پایدار وستون‌های این انقلاب را استوار نگاه خواهد داشت تلاش وعزمی بیشتر از خود انقلاب می‌خواهد و پاسداری وحفظ آن تکلیفی است بر دوش یکایک مردم مسلمان ایران. ساخت استحکام درونی نظام، حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی، جهاد علمی و فرهنگی در کنار حفظ ارزشها، همراه با تفکر انقلابی و ولایتمداری می‌تواند ما را از گردنه مشکلات پیش‌رو عبور دهد. حفظ تقوای جمعی، تلاش برای تحقق سبک زندگی اسلامی، حضور در انتخابات‌ها و راهپیمایی‌ها تکلیفی است بر دوش ما، و مردم به عنوان پشتیبانان اصلی نظام، همیشه این صحنه‌ها را پر کرده‌اند.
دشمن در تلاش است با مثلث نفوذ، تحریف و فتنه، مسیر انقلاب را عوض کند و این وظیفه اصلی نخبگان، حوزویان و مردم فهیم ماست که با پافشاری بر ارزشهای انقلابی این مثلث شوم را نابود وخواب دشمنان را آشفته کنند. شکست دشمن در جبهه‌های یمن، سوریه، عراق و فلسطین چنان سنگین وخوار کننده بوده است که ناکام و زخم خورده، معترف به ضعف وزبونی شده‌اند.
مدیریت حوزه علمیه تهران ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، از عموم ملت شریف ایران به حماسه آفرینی وحضور در راهپیمایی میلیونی ۲۲بهمن دعوت می‌نماید.
امید است حضور پر شور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تحقق وعده‌های صادق الهی را نزدیک گرداند واین انقلاب به دست حضرت ولی الله اعظم(عجل الله تعالی فرجه الشریف) برسد. ان شاء الله
و السلام علیکم و رحمه الله و برکاته
                                                                                                       روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه تهران

کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007