مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان هیچ آشنایی و خصومت شخصی با ضارب نداشتم-براساس نظر پزشک امکان فلج شدن بخشی از صورتم وجود دارد

.:: هیچ آشنایی و خصومت شخصی با ضارب نداشتم-براساس نظر پزشک امکان فلج شدن بخشی از صورتم وجود دارد ::.

تاريخ خبر : 1396/8/4
روحانی مضروب حادثه حوالی میدان خراسان در گفتگو با حوزه : حجت الاسلام والمسلمین سندگل با انتقاد از برخی شایعات و دروغ پراکنی ها مبنی بر این که این حادثه خصومت شخصی بوده است، گفت: بنده هیچ آشنایی قبلی و یا ارتباطی با این فرد و یا خانواده او نداشتم، و هیچ حرف و صحبت و مشاجره قبلی با وی انجام نشده بود. او در اعترافاتش ادعا می کند که شیطان به او الهام کرده تا به من حمله کند!.حجت الاسلام والمسلمین مصطفی سندگل قلعه نویی که مقابل منزلش، با قمه مورد حمله قرار گرفت، در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری «حوزه» در تهران، به تشریح جزئیات این حادثه در حوالی میدان شکوفه پرداخت و اظهار داشت: ما حدود یک ماه است که به خانه جدید در این محل آمده ایم و ضارب هم در یکی از طبقات همین ساختمان سکونت دارد و تنها ارتباطی که بنده با او داشتم در حد احوال پرسی بود، زیرا هنوز به طور کامل با او و اهل محل آشنا نبودم.
وی ادامه داد: البته اوایل که ما به این محل آمدیم این آقا حضور نداشت و گویا آن طور که اطرافیان گفته اند، وی خارج از کشور بود و چند روز بعد از سکونت ما در این محل، از خارج برگشته بود و اولین برخورد بنده با او زمانی بود که روزی در حال برگشت از حوزه بودم و می خواستم وارد خانه شوم که جلوی درب او را دیدم و به او سلام دادم، ولی جواب سلام ما را نداد.
طلبه حوزه علمیه چیذر با اشاره به شب وقوع حادثه، افزود: به همراه همسرم در حال خروج از منزل بودیم و متوجه شدم که فرد ضارب در جلوی درب پارکینگ نشسته است و چند قدمی از او دور نشده بودم که دیدم به سمت من می آید، وقتی به من رسید گفت کجا بودید! من منتظرت بودم! من با شنیدن حرف های او متعجب شدم، زیرا ما هیچ گونه آشنایی، ارتباط و یا برخورد خاصی با هم نداشتیم و انتظار نداشتم که او بگوید من منتظرت بودم، در همین فکر بودم که او مکرر همین مطلب را تکرار می کرد که من منتظرت بودم.
وی ادامه داد: در همین حال بنده به سمت همسرم به راه افتادم، ولی یک دفعه دیدم او با مشت به سرم کوبید، و من با دیوار برخورد کردم و به زمین افتادمو تا خواستم بلند شوم، دیدم از زیر لباسش قمه را در آورد و به سمت من حمله ور شد و ضربه شدید به کمرم(کنار ستون فقرات) زد و من در آن لحظه واقعا متعجب و در شگفت بودم، زیرا وقوع این اتفاق برایم قابل درک نبود.
این روحانی مضروب اضافه کرد: ضارب با ضربات پی در پی به سمت من حمله ور شد و من درصدد دفاع از خود آمدم و دستش را گرفتم، ولی به دلیل خونریزی شدید دچار ضعف شدم و در همین حین او دوباره با ضربات دیگر به پهلو و صورت من، موجب شد تا دیگر نتوانم جلوی حملات او را بگیرم.
وی افزود: همسرم که شاهد این صحنه تلخ بود با فریادهای بلند از همسایه ها درخواست کمک می کرد، ولی متاسفانه همسایه ها به علت هجوم فرد ضارب، جرات نمی کردند به ما نزدیک شوند تا این که با حضور پلیس و اورژانس، مردم به کمک آمدند و همسایه ها و پدر ضارب دستان او را گرفتند، و مرا با اورژانس به بیمارستان انتقال دادند و با هفتاد بخیه زخم های مرا مداوا کردند و نظر کارشناسی دکتر هم این بود که به دلیل ضربه شدید امکان دارد، نصف صورتم فلج شود.
طلبه حوزه علمیه چیذر با انتقاد از برخی شایعات مبنی بر این که این حادثه خصومت شخصی بوده است، گفت: این حرف از اساس دروغ است و بنده هیچ آشنایی قبلی با این فرد و یا ارتباطی خانواده او نداشتم، و هیچ حرف یا صحبتی یا احیانا مشاجره قبلی با او انجام نشده بود، ولی او در اعترافاتش ادعا می کند که شیطان به او الهام کرده تا به من حمله کند!
حجت الاسلام سندگل در پایان گفت: مرتب به دروغ شایعه می کنند که ضارب روانی بوده است! در حالی که رفتارها و گفتارهای او کاملا نشان می دهد که هدف او از قبل معین بوده است و فقط به سمت من حمله کرد و به هیچ کس دیگری کاری نداشت.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007