مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان وزارت خارجه نقش فعال خود را در حمایت از خانواده شهدا و مجروحین حمله داعش درکابل ایفا نماید

.:: وزارت خارجه نقش فعال خود را در حمایت از خانواده شهدا و مجروحین حمله داعش درکابل ایفا نماید ::.

تاريخ خبر : 1396/6/6
مرکز مدیریت حوزه های علمیه در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حمله داعش به مسجد امام زمان (عج) در کابل از مسئولین ذیربط در وزارت خارجه خواست تا نقش فعال خود را در حمایت از خانواده شهدا و مجروحین این حادثه غمبار ایفا نماید.متن بیانیه مرکز مدیریت حوزه های علمیه در پی حمله داعش به مسجد امام زمان (عج) در کابل به این شرح است:
بار دیگر خشم کور مهاجمان داعشی در حمله به خانه خدا مسجد امام زمان (عج) کابل حادثه ای خونبار آفرید و رسوایی بیش از پیش این گروهک کوردل را آشکار ساخت.
سرخوردگی تکفیریان وابسته به استکبار جهانی درسرزمینهای مقاومت اسلامی ، سوریه و عراق ، عامل مهم حمله ی دیوانه وار منحرفان داعشی به صفوف اتحاد مسلمین افغانی است.
مرکز مدیریت حوزه های علمیه این جنایت سبعانه را که منجر به شهادت و مجروحیت دهها تن از مردم بی دفاع شده است را محکوم نموده و اعلام می دارد : این اقدامهای کور و منافقانه ، صفوف اتحاد ملت مسلمان افغان را فشرده تر و مردم مظلوم آن دیار را هشیارتر کرده به زودی پاسخ دندان شکن به جنایتکاران داعشی خواهند داد.
همچنین از مسئولین ذیربط در وزارت خارجه می خواهد تا نقش فعال خود را در حمایت از خانواده شهدا و مجروحین این حادثه غمبار ایفا نماید.
مرکز مدیریت حوزه های علمیهکلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007