مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان آیت الله شرعی خدمات شایانی به انقلاب، مردم و حوزه های علمیه کرد

.:: آیت الله شرعی خدمات شایانی به انقلاب، مردم و حوزه های علمیه کرد ::.

تاريخ خبر : 1395/10/12
آیت الله اعرافی درپیامی ضمن تسلیت درگذشت آیت الله شرعی تصریح کرد: این عالم ربانی، خدمات شایان توجهی در دوره مبارزات و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ارائه نمودند و پس از آن در خدمت به مردم شریف و نظام اسلامی و حوزه های علمیه کوشا بودند.پیام تسلیت آیت الله اعرافی به مناسبت درگذشت آیت الله محمدعلی شرعی، موسس حوزه علمیه خواهران به این شرح است:
انا لله و انا الیه راجعون
خبر ارتحال مجاهد نستوه، عالم ربانی ابوالشهید حضرت آیت الله حاج شيخ محمد علی شرعی (ره)یار دیرین حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی (مدظله العالی) موجب تأثر و تأسف گردید.
آن مرحوم که در طول سالیان عمر پربرکتش علاوه بر فراگیری، تعلیم و نشر علوم اسلامی و معارف اهل بیت علیهم السلام، خدمات شایان توجهی در دوره مبارزات و قبل از پیروزی انقلاب اسلامی ارائه نمودند و پس از آن در خدمت به مردم شریف و نظام اسلامی و حوزه های علمیه کوشا بودند. و ریاست ستاد انقلاب اسلامی، دو دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی، عضویت ارشد جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، ریاست هیات مؤسس جامعه الزهرا (س) و مدیریت حوزه های علمیه خواهران و تاسیس دانشکده علوم پزشکی فاطمیه قم (س)، از نقاط عطف حیات طیبه او به شمار می رود.
اینجانب ضمن عرض تسلیت درگذشت آن بزرگوار به ساحت مقدس حضرت بقیه الله الاعظم (عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی مدظله العالی، مراجع عظام تقلید دامت برکاتهم، حوزه های علمیه و بیت مکرم ایشان، علو درجات آن فقید سعید را از خداوند منان مسألت می نمایم. عاش سعیداً مات سعیداً.
 علیرضا اعرافی
 مدیر حوزه های علمیهکلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007