مدیریت حوزه علمیه استان تهران
حوزه علمیه تهران
صفحه اصلی حوزه مدیریت استان پیام تبریک استاد رشاد به آیت الله اعرافی

.:: پیام تبریک استاد رشاد به آیت الله اعرافی ::.

تاريخ خبر : 1395/4/20
در پی انتصاب آیت الله اعرافی به سمت مدیریت حوزه علمیه قم، آیت الله رشاد پیام تبریکی خطاب به وی ارسال کرد. به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه استان تهران، در پی انتصاب آیت الله علیرضا اعرافی از سوی شورای عالی حوزه علمیه قم به عنوان مدیر جدید حوزه های علمیه، استاد رشاد، رئیس پژوهشگاه و رئیس شورای حوزه استان تهران در پیامی این انتخاب را تبریک گفت.

در بخشی از این پیام  خطاب به آیت الله اعرافی آمده  است: تصدی مدیریت حوزه ­های علمیه کشور، از سوی حضرت مستطاب عالی، مایه­ ی امتنان و موجب مسرت شد؛ این کمین کِهین، این برگزینش و برگمارش شایسته و بایسته را، از سوی خود و اعضای شورای حوزه­ های علمیه استان تهران، مرکز مدیریت، مسئولان، مدیران، مدرسان و طلاب استان، به حضور جناب عالی و اعضای معزز شورای عالی حوزه­ های علمیه ­ی کشور تبریک عرض کرده، از بارگاه بلند باری برای آن جناب دوام سلامت و مزید توفیق مسالت می­ دارم.
آرزو می ­کنم: به سرانگشت تدبیر حضرت عالی و هدایت و حمایت اعضای آن شورای مفخم، آمال دیرین سلف صالح، خاصه سرحلقه­ ی مصلحان، حضرت امام خمینی ـ سلام الله و رضوانه علیه ـ و خلف صالحش و مراجع عظام  در باب تحول حوزه، قامت به قبای قرار و استقرار بیاراید.
به حکم تکلیف شرعی و تعلقات صنفی، بدین­ وسیله آمادگی خویش و دوستان همکار در حوزه­  علمیه­ ی استان تهران را، برای هرگونه مساعدت و معاضدت با آن برادر بزرگوار اعلام می­ کنم. امید می ‌‌برم در سایه‌‌ ی الطاف الهی و در هاله‌‌ ی عنایات حضرت بقیة الله الاعظم عج و به برکت اخلاص و سعی آن جناب، این فرصت «دیریاب» و«زودگذر»، به مجالی مغتنم در جهت تصحیح روند و تمشیت راقی شئون حوزه ­های علمیه­ ی کشور از رهگذر احیا و اجرای روزآمد سنت‌ های اصیل و آزموده ‌ی‌ علمی ـ تربیتی حوزه بدل گردد.کلیه حقوق این سایت متعلق به مدیریت حوزه علمیه استان تهران میباشد.
تهران – خیابان پیروزی – خیابان دوم نیروی هوایی– فرعی 2/31 – پلاک 25
تلفن تماس : 02177488900 نمابر: 02177486007